Spřízněné duše

Okénko hostů

Naši kamarádi, kteří jsou externími členy naší kapely a hrávají s námi při různých příležitostech. Hlavně, když se vejdeme do auta, nebo to mají blízko z domu.

Vašek Hacker byl snad nejzábavnější člověk, kterého jsme znali. Skvělý hráč a imitátor ptactva. Ke všemu ještě uměl texty písniček zpaměti. Bohužel už hraje v muzikantském nebi.

Vašek

Na každém ročníku Čůčobraní přispívá svou troškou do mlýna i přímý Paganiniho žák Mravenec. Možná o tom někdy ani neví.

Mravenec hraje housle

Toto je muž, který může za skvělou Kačovu kreslířskou kariéru (tlačenka v časopise). Hadžim je nejenom dóst dobrý tambor, ale i vynikající kreslíř, spisovatel, politik a po mnoha pohárech i zpěvák.

Hadžim

Jednou za zhruba 514 let přijedou kluci z Černilova, naši dobří kamarádové. Přivezou pivo, dobrou náladu a hejno opic. Za zmínku ještě stojí, na snímku viditelné, Kačovo jednoprstové glisando.

Černilovci

Okénko "stálých členů"

Zde můžete vidět naše kamarády, kteří jsou v podstatě členy kapely, aniž by na něco hráli

Jeden z nejdéle sloužících kamarádů Myšák. Často náš osobní řidič. Velice rád pere potahy a uklízí v autě.

Myšák

Šaktar opravdu na tu basu hrát neumí. Ale vypadá to, že jo. Nejlépe mu jde sólo na pivní basu.

Šaktar hraje na basu

Opravdový zakladatel Míra Weisar. Ještě několik let před tím než se Domamazec zformoval, popíjel s jeho členy pivínko "U Lidmanů". Umí vyprávět neuvěřitelnou spoustu vtipů.

Míra s čajem

Michal bezpochyby stál u zrodu Domamazce a v prvních poporodních časech nás doprovázel na každém kroku. Omlouvám se za tu fotku, ale ta předloha si o to tak nějak řekla sama.

Michal na pařezu

Při prvním pohledu na tuto fotku, jsem okamžitě viděl co bude následovat po kliknutí. Některé fotky jsou opravdu neuvěřitelné. Děkuji Korejši.

Korejš hází kouli

Je jich samozřejmě víc ale pořídit jejich fotografie je skoro nemožné. Když byli mladí, fotoaparát ještě neexistoval a dnes se ho bojí. Jakmile na ně zamíříte, schovají se pod koberec, do žumpy nebo neznámo kam. V okamžiku, kdy se podaří je zachytit na celuloid či snímač, zveřejníme bez ostychu jejich vyjevené obličeje.

Okénko historické

Tito pánové hráli s Domamazcem v různých vývojových etapách, ale občas si přijdou zapidlikat.

Věčně odcházející a přicházející Bohumil. Byl při zrodu kapely, pak nebyl, pak byl a teď zas není. Trochu se stará o prezentaci Domamazce ve virtuálním světě, jinak se potuluje po Evropě s kamionem.

Bohumil

Jeden z prvních kontrabasistů Aleš Purtig. O jeho neustálé pracovní vytíženosti jasně hovoří jemně upravené ruce.

Aleš Purtig

Miloš Had Kříž byl dlouholetým členem Domamazce.Celá ta léta se snažil naučit kluky zpívat. Odešel kvůli syndromu vyhoření.

Miloš Had Kříž

Bambus-náš věrný kamarád, pilot padáku a horského kola. Znalec nám neznámých rytmů a dob. Zde zachycen se svými oblíbenými nástroji.

Bambus a saxofon

Ivoš se řadil mezi první basisty. Nehrál dlouho, protože dostal k narozeninám křečka a musel se o něj starat. Nakonec odešel pomáhat a chránit své spoluobčany.

Ivo Šulc za basou